Info@erpaoyuncak.com.tr

+90 216 595 10 64-65

Erpa Oyucak Erpa Oyucak

Erpa Oyuncak Kimdir?

Erpa Oyuncak Ltd .Şti. 1991 yılında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere oyuncak bebek gurubunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Şuan ,CE kalite Standartlarında ve Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta çocuk Sağlığına uygun hammadde ve yarı mamul kullanmaktadır.

Erpa plastik işleme yönünden çok farkli tekniklere sahiptir.Rotasyon ,enjeksiyon ve şişirme gibi teknikleri kendi bünyesinde barındırmaktadır. Plastik hammadde kullanımı konusunda da aynı ölçüde geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte ,plastiği çok farkli evrelerde geçirerek çocuklarımızın beğenisine sunmaktadır.

Oyuncak bebek ve arabaların dışında da vitrin manken eli ve protez el kol eldiveni gibi değişik alanlarda da üretimimiz mevcuttur. Yurtiçindeki müşteri ağımız ulusal ve yerel hipermarketler ve oyuncak toptancıları, vitrin mankeni üreticileri ve medikal gruplardır. İmalatının yapmış olduğumuz ürünlerimizin bütün kalıpları yine bünyemizde imal edilmekte olup, yeniliklere açık olmak ve yatırımları bu doğrultuda gerçekleştirmek öncelikli hedefimizdir.

To Top ↑